Sepetim (0) Toplam: 0,00

Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Teslimat belirttiğiniz teslimat adresine kargo yoluyla yapılıyor. Toplam tutarı 1.750 TL ye kadar siparişleriniz için kargo ücreti alıcıya aittir, toplam tutarı 1.750 TL den fazla olan siparişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir. Teslimat süresi, ödemesi 12:00'a kadar yapılan siparişler için; stokta mevcut ise şehir içi 2 gün, şehirlerarası 3 gündür.

 

* B2B (bayi girişi)  alt yapısı aracılığıyla yapılan (Kitabevi iskontosu ile) tüm alışverişlerde kargo ücretleri alıcı tarafından ödenmektedir.

     - ayrıntılı bilgi için bilgi@filizkitabevi.com üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.


*İade Garantisi

filizkitabevi.com'dan edindiğiniz tüm kitapların iade garantisi vardır: Postada oluşabilecek yıpranmaya veya baskıdan dolayı arızalı sayılan (sayfa eksikliği, baskı hataları vb.) kitaplar için, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yer alan tüm haklara sahip bulunduğunuzu hatırlatırız. Kitabınızda burada tanımlanan türden bir üretim hatası ile karşılaştığınızda 15 gün içerisinde filizkitabevi.com'a başvurmanız yeterlidir. İade nedenini belirterek arızalı kitabı bize göndermeniz halinde (gönderim ücretiniz tarafımızca ödenecektir) yeni kitabınız elimizde bulunması koşuluyla en seri şekilde adresinize gönderilecek ve gidiş dönüş kargo ücretleri filizkitabevi.com tarafından karşılanacaktır. 
Kitabın baskısı elimizde olmaması halinde kitabın ücreti iade edilecektir.

*Alışverişle ilgili genel konular

18 yaşından küçük kişiler filizkitabevi.com'den alışveriş yapamaz. 
filizkitabevi.com'den kredi kartı, (Visa, MasterCard) banka havalesi, EFT ödemesi ile alışveriş yapılabilir. 4 gün içinde havalesi yapılmayan banka havalesisiparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@filizkitabevi.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak (0212) 519 20 71 numaralı telefona fakslanıp durum bilgi@filizkitabevi.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. filizkitabevi.com, ürünü yeniden tedarik edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. 

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz. 

Kredi kartı bilgileriniz güvenlik açısından sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır. 

filizkitabevi.com 'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır. 

 

Notlar:

Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.

Kapat